0696cceaa2

Kontaktpersoner

 

 

 

 

Jan Robert Midtbø

Daglig leder/CEO

jan.robert@sceneteknikk.no
+47 907 78 368

 

 

 

Alexander Hamm

Markedssjef - Prosjektleder - Salg /
Marked Manager- Project Manager – Sales


alexander@sceneteknikk.no
+47 913 85 366

 

 

 

 

Vidar Haugen

Prosjektansvarlig / Project manager

vidar@sceneteknikk.no
+47 488 64 410

 

 

 

 

Lars K. Bakke

Salg lys – Support – Service /
Sales lighting – Support – Service


lars@sceneteknikk.no
+47 959 24 227

 

 

 

 

Ener Østberg

Monteringssjef/Installation manager

ener@sceneteknikk.no
+47 913 36 990

 

 

 

 

Petter A. Smukkestad

Lagersjef/Logistics manager

petter@sceneteknikk.no
+47 917 43 899